Miłosne smsy 3

Serduszko moje drogie, żyć bez Ciebie już nie mogę. Kiedy w łózko się położę, chce być z Tobą o tej porze.

Tam daleko w morskiej fali, tam gdzie mgła cieplutko drży, tam się pierwsza gwiazdka pali, a ta gwiazdka jesteś Ty

Jesteś gwiazdka w mojej głowie, o Tobie ciągle śnie, nie przypuszczasz nawet Pusiu, że tak bardzo kocham Cie !

Kocham Cie w nocy, kocham Cie w dzień, kocham Cie nawet wtedy kiedy jem ! Bo miłość to wierność co trwać zawsze musi !

Nie chce Cie zbudzić wiec po cichu wchodzę, tak jak Mikołaj przez komin wpada, zamiast worka z prezentami, obsypie Cie buziakami, w tę cudną noc miej pięknych snów moc.

Moja miłością pogładzę Twoje włosy, dotknę Twego ciała, ukołyszę Cie do snu. Moja miłością zapukam do Twojego serduszka i wiem, ze otworzysz je mi.

Chce wtopić się w Twój wizerunek I łapczywie chłonąć każdy pocałunek, Chce zanurzyć się w ciała Twego wydmie, I czerpać z niego rozkosze bezwstydnie, Chce Cie posiąść żądzą kipiąca I pieścić namiętnie z szaleństwa dysząco, Chce Cie utulić błogą tkliwością I obdarować mą cala miłością.

Jeśli jesteś już w łóżeczku to wyjdź teraz z niego, podejdź do okna i popatrz się w niebo. Tam daleko są gwiazdek miliony, tysiące i jedno serduszko Ciebie kochające. A to malutkie serce Ci powie, że w tej właśnie chwili myślę o Tobie!

Kiedy Ciebie widzę, przechodzą mnie ciarki. Kolana mam miękkie, drętwieją mi barki. Oczy mglą zachodzą, ciśnienie mi skacze. Włosy staja dęba, kiedy cie zobaczę. Z tobą całowanie moim jest marzeniem no i dzisiaj liczę na marzeń spełnienie. Bo kto śpi nie grzeszy, wiec mila osobo, nie będzie grzechem gdy prześpię się z Tobą.

Zostań, najmilszy, ze mną, Jeśli kochasz tak samo jak ja, Bo chociaż kwiaty zwiędną, To miłość wciąż będzie trwać. Pozostań, mój drogi ze mną, Mimo tak licznych mych wad, Pozostań ze mną na zawsze, Pomaluj szary mój świat.