Miłosne smsy 4

Jeśli jesteś smutny to mogę Cie pocieszyć... tak bardzo chciałabym z Tobą zgrzeszyć

Cześć słonko, bardzo za Tobą tęsknie, śnisz mi się w nocy - a w dzień marze aby przytulic się do Ciebie i zatopić się w długim, namiętnym i gorącym pocałunku

Kochać a lubić, to wielka różnica, sercem się kocha a dusza zachwyca. Dusza zachwycać można każdego, a sercem kochać - tylko jednego

Gdy nie ma Cie przy mnie smutno mi jest. Każda godzina, minuta a nawet sekunda dłuży się. Moje serce tęskni do Ciebie. Patrze w gwiazdy na niebie i myślę, kiedy wreszcie przytulę Ciebie.

Nie jestem gwiazdką z nieba, nie jestem promykiem słońca, nie jestem najpiękniejsza z kobiet, lecz mam coś czego nie ma nikt - mam CIEBIE!!!

Cześć Kochanie, zgadnij co się teraz stanie, powiem Ci smacznego na śniadanie, dodaj śmietanki, popij kawa, i nie mów co się teraz stało!, a co się stało? Każdy wie, ze ja bardzo Kocham Cie!

Mój świat jest cudownym snem, Bo kocham Cie i naprawdę to wiem. Pragnę z Tobą cale życie być I na dobre i na złe, zawsze z Tobą żyć.

Gdy w cichy wieczór i cichą noc, Rozbłyśnie księżyc i gwiazdek moc, Serce me płacze, serce się rwie, A usta szepczą: "ja kocham Cię"

Jeśli do ludzia tuli się ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć!

Wzdycham do Ciebie godzinami,
Rozmyślam o Tobie całymi dniami,
Więc jeśli Cię do mnie nie przywiozą,
Obawiam się, że skończy się to moją psychozą!